banner1317

Kendisini taciz eden adamı dövdü!

Brezilyalı MMA dövüşçüsü, fotoğraf çekimi esnasında kendisini izleyerek mastürbasyon yapan kişiyi yakaladı. Dövüşçü kadın adamı tekme ve yumruklarla dövdü.

Kendisini taciz eden adamı dövdü!
banner1314

Brezilyalı amatör kadın MMA dövüşçüsü Joyce Vieira, fotoğraf çekimi için bulunduğu Rio de Janeiro sahilinde bir adamın tacizine uğrarken, fotoğraf çekimi esnasında tacizcinin kendisini izleyerek mastürbasyon yaptığını fark eden dövüşçü Vieira, uyarılarını dinlemeyen tacizciye tekme attı.

"Çok sürreal bir durumdu. Genellikle bu durumda yakalanan insanlar reddeder, ancak o reddetmedi, devam etti" diyen Joyce Vieira, isminin Ferreira olduğu öğrenilen tacizciyi tekme atarak durdurmaya çalıştığı görüldü.

Tavizci adam durmak yerine kendisine yumrukla karşılık verince dövüşçü, "Yumruğu beni daha da sinirlendirdi, onu öldürmek istedim" diyerek Ferreira'yı tekme ve yumruklarla dövdü.  Olay yerine gelen polis ekipleri ise tacizci adamı gözaltına alırken, adamın, savunmasında Joyce Vieira'yı taciz etmediğini, o esnada tuvaletini yapmakta olduğunu iddia ettiği ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2019, 13:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312