Bebeğini gece kulübüne götürdü ve...

Galler'de dört aylık bebeğini gece kulübüne götüren ve sarhoş halde bebeğinin üzerinde uyuyakalan anne, bebeğin ölümünde kasıtlı ihmal ile suçlandı ve 2 yıl 4 ay hapis cezası aldı.

Bebeğini gece kulübüne götürdü ve...
banner1314

Korkunç olay, Galler'in New Quay sahil kasabasında 31 Mart 2017 tarihinde gerçekleşti. Marina Tilby (26) kız kardeşleri ve dört aylık bebeğiyle gece kulübünde sarhoş olduktan sonra evinin yatak odasında bebeğinin üzerinde uyuya kaldı.

Olayı fark eden kız kardeşlerden birinin, yatak odasına girerek Tilby'nin altında kalan dört aylık bebeği kurtardığı fakat bebeğin ağzından kan geldiğini fark etmesi üzerine hastaneye gittiği ifade edildi. Bebek, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

"KEDERİ İÇİNİ DOLDURACAK"

Swansea Crown mahkemesine çıkarılan ve suçlu olduğunu itiraf eden Marina Tilby'nin avukatı Dyfed Thomas, "Çok sarhoştu. Çocuğunu kaybetmenin kederi içini dolduracak" ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine davaya bakan hakim "Kesinlikle kasıtlı bir ihmal söz konusu. 4 aylık bebeğin güvenliği annenin görevi ve sorumluluğudur. Anne ise bunu tamamen göz ardı etmiştir. O gece çok içtin ve o kadar sarhoştun ki bebeğinin üzerinde uyudun. Bebeğinin ağzından kan geldiğini dahi fark etmedin" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312