banner1320

Balkonda cinsel ilişki ölümle bitti

Rusya St. Petersburg'da balkonda cinsel ilişkiye giren kadın ve adam dengelerini kaybederek 9. kattan düştü. Beton zemine çakılan kadın hayatını kaybederken, adam ise yaralandı. 

Balkonda cinsel ilişki ölümle bitti
banner1314

Rusya'da meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre bir apartman balkonunda cinsel ilişkiye giren çift, bir anda dengesini kaybederek 9. kattan boşluğa düştü. Komşular ve görgü tanıkları, ikilinin yere düştüğünü ifade ederken, olay yerine gelen polis ekipleri kadının cesedini yarı çıplak halde buldu. Ancak 9. kattan düşen adam ise bulunamadı. Caddede bulunan kadının yanında bir süpürge olduğunu tespit eden dedektifler, kadının yanında bir de parçalanmış televizyon olduğunu rapora yazdı.

Olayla ilgili konuşan komşular, “Seslere bakılırsa evde 4 erkek ve 1 kadın vardı. Evden gürültüler geliyordu ve alkol içiyorlardı” ifadelerini kullandı.

Rus medyasına konuşan komşular ise, “Önce bir gürültü duyduk, daha sonra bir şeyin caddeye düştüğünü gördük. En sonunda da bir kadın ve bir erkeği aşağı düşerken gördük. Camdan bakınca bunun bir adam ve kadın olduğunu anladık. Adam hafif yaralanmıştı ve olay yerinden uzaklaştı” ifadesini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300