banner1320

Aşırı cinsel ilişkiye giren kadın kalp krizi geçirdi

İngiltere'de, Worchestershire bölgesine yakın Malvern'de bulunan ormanlık alanda, sadece kayıtlı kişilerin girebildiği 'Seks festivali'nde çok fazla cinsel ilişkiye girdiği ifade edilen 52 yaşındaki kadın kalp krizi geçirdi. 

Aşırı cinsel ilişkiye giren kadın kalp krizi geçirdi
banner1314

İngiltere'de büyük bir gizemle her yıl düzenlenen seks festivali, İngiliz basınının gündeminde yer edinmeye devam ediyor. Ülkenin tam ortasında bulunan Malvern'de ormanlık alanda kurulan çadırlarda düzenlenen iğrenç festivalde, dün çok fazla cinsel ilişkiye girdiği iddia edilen 52 yaşındaki kadın cinsel ilişki sırasında kalp krizi geçirdi. 

İngiliz The Sun gazetesine konuşan görgü tanıkları, “Eş değiştirme partisi sırasında bir kadın kalp krizi geçirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri duruma müdahale etti. Hava ambulansı kadını şehre götürdü” ifadesini kullandı.

Olayın ardından iğrenç festivalde şok yaşanırken, organizatörler, “Katılımcılar kısa bir süre sonra eğlenceye geri döndü ve yatak oyunlarına devam etti. Kalp krizi geçiren katılımcının sağlık durumu iyi. Tıkalı damarlarına stent takıldı” ifadesini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300