banner1320

6 yaşındaki çocuğa defalarca...

28 yaşındaki ABD'de yaşayan kadın, 6 yaşındaki çocuğa duşta defalarca cinsel istismarda bulundu ve o anları kayıt altına aldı.

banner1314

Altı yaşındaki çocukla beraber çıplak halde duşa giren Christine Alyce Slayman'in, adı paylaşılmayan çocuk için seks oyuncağı siparişi verdiği ve duş esnasında da cinsel içerikli sözler söyledi ifade edildi.

Ele geçirilen iki videonun 2015 senesinde Christine Alyce Slayman'ın evinde çekildiği öğrenildi. Olayın peşine düşen FBI aynı yıl içerisinde kayıt edildiği belirlenen 16 videoya daha ulaştı. Skandalın ortaya çıkmasıyla beraber Christine Alyce Slayman 40 yıl hapse çarptırıldı.

Christine Alyce Slayman'ın çektiği videoları erkek arkadaşına yolladığı ve ardından da telefonundan sildiği tespit edildi. 

Christine Alyce Slayman'ın erkek arkadaşının videoları flash sürücüsünde kayıt ettiği saptandı. Polis şimdi başka videoların olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.

Slayman'ın yakın arkadaşı olduğunu ifade edilen bir kişi yaşanan olaya inanamadığını ve arkadaşının, küçük çocuğun hayatını ve çocukluğunu çaldığını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2019, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300