Özellikle yatırımcılar ve piyasayı yakından takip eden vatandaşlar internette sıkça "Dolar kaç TL? Euro ne kadar?" gibi soruları aratıyor. Peki, 5 Temmuz Salı 1 dolar kaç TL oldu? Euro ne kadar? Sterlin kaç TL? Döviz kuruyla ilgili tüm sorularınızın yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz... İşte CANLI ve güncel Dolar/Euro kuru

5 Temmuz Salı günü yani haftanın altıncı gününde de dolar ve euro'ya ilişkin kurdaki gelişmeler vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından ilgiyle takip ediliyor. 'Dolarda son durum 5 Temmuz Salı günü (bugün) en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki Dolar kaç TL, ne kadar oldu? 5 Temmuz Salı dolar ne kadar oldu? Euro kaç TL? Konuya ilişkin ayrıntılar haberimizde.

5 TEMMUZ DOLAR VE EURO FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Haftanın beşinci günü olan 5 Temmuz Salı günü, dolar ve euro'nun ne kadar olduğu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İlgiyle takip edilen dolar bugün kırmızı renkli ve aşağı yönlü ibreyi gösteriyor.

Dolar ne kadar? 14 Ağustos Pazar döviz fiyatlarında son durum Dolar ne kadar? 14 Ağustos Pazar döviz fiyatlarında son durum

Son kapanışını 16.6901 TL 'den yapan Dolar/TL kuru alış fiyatı 16.6888 liradan, satış fiyatı ise 16.6915 liradan işlem görüyor.

EURO NE KADAR?

Yüzde -0,34'lük bir değişim yaşayan euro da bugün aşağı ibreyi gösteriyor.Bir önceki kapanışını 17.4487 TL'den yapan euro şu anda 17.4291 TL alış ve 17.4684 TL satış fiyatına sahip.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.