Özellikle yatırımcılar ve piyasayı yakından takip eden vatandaşlar internette sıkça "Dolar kaç TL?, Euro ne kadar?" gibi soruları aratıyor. Peki, 5 Eylül Pazartesi "1 dolar kaç TL oldu?", "Euro ne kadar? ", "Sterlin kaç TL?" Döviz kuruyla ilgili tüm sorularınızın yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz... İşte CANLI ve güncel Dolar/Euro kuru

5 Eylül Pazartesi günü dolar ve euro'ya ilişkin kurdaki son gelişmeler yakından takip ediliyor. Vatandaşlar ve yatırımcılar, "Dolarda son durum" başlığıyla aramalar gerçekleştiriyor. Peki Dolar kaç TL, ne kadar oldu? 5 Eylül Pazartesi dolar ne kadar oldu? Euro kaç TL? Konuya ilişkin ayrıntılar haberimizde.

DOLAR KURU BUGÜN NE KADAR?

Önceki kapanışını 18,2038 TL seviyelerinde gerçekleştiren dolarda alış fiyatı 18,1862 TL ve güncel satış fiyatı 18,2216 TL seviyelerinde seyretti.

Dolar ne kadar? 21 Eylül Çarşamba döviz fiyatlarında son durum Dolar ne kadar? 21 Eylül Çarşamba döviz fiyatlarında son durum

EURO FİYATLARI NE KADAR?

Önceki kapanışını 0,25'lik düşüşle yapan euro 18,0519 TL seviyelerinde kapanışını gerçekleştirmişti. Euro 18,0309 TL alış fiyatından, 18,0731 TL satış fiyatından işlem gördü.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.