Özellikle yatırımcılar ve piyasayı yakından takip eden vatandaşlar internette sıkça "Dolar kaç TL? Euro ne kadar?" gibi soruları aratıyor. Peki, 25 Haziran Cumartesi 1 dolar kaç TL oldu? Euro ne kadar? Sterlin kaç TL? Döviz kuruyla ilgili tüm sorularınızın yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz... İşte CANLI ve güncel Dolar/Euro kuru

25 Haziran Cumartesi günü yani haftanın altıncı gününde de dolar ve euro'ya ilişkin kurdaki gelişmeler vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından ilgiyle takip ediliyor. 'Dolarda son durum 25 Haziran Cumartesi günü (bugün) en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki Dolar kaç TL, ne kadar oldu? 25 Haziran Cumartesi dolar ne kadar oldu? Euro kaç TL? Konuya ilişkin ayrıntılar haberimizde.

25 HAZİRAN DOLAR VE EURO FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Dolar, önceki kapanışını 17,3598 TL'den gerçekleştirdi. Dolar/TL geçtiğimiz gün 17,3522 TL alış fiyatı ve 17,3676 TL satış fiyatından işlem gördü.

25 Haziran Cumartesi günü Dolar ve Euro'da son duruma piyasalar açıldığında eş zamanlı olarak yer verilecektir...

EURO NE KADAR?

Euro, önceki kapanışını 18,2900 TL'den gerçekleştirdi. EURO/TL geçtiğimiz gün 18,2765 TL alış fiyatı ve 18,3037 TL satış fiyatından işlem gördü.

Dolar ne kadar? 9 Ağustos Salı döviz fiyatlarında son durum Dolar ne kadar? 9 Ağustos Salı döviz fiyatlarında son durum

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.