Özellikle yatırımcılar ve piyasayı yakından takip eden vatandaşlar internette sıkça "Dolar kaç TL? Euro ne kadar?" gibi soruları aratıyor. Peki, 23 Haziran Perşembe 1 dolar kaç TL oldu? Euro ne kadar? Sterlin kaç TL? Döviz kuruyla ilgili tüm sorularınızın yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz... İşte CANLI ve güncel Dolar/Euro kuru

23 Haziran Perşembe günü yani haftanın altıncı gününde de dolar ve euro'ya ilişkin kurdaki gelişmeler vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından ilgiyle takip ediliyor. 'Dolarda son durum 23 Haziran Perşembe günü (bugün) en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki Dolar kaç TL, ne kadar oldu? 23 Haziran Perşembe dolar ne kadar oldu? Euro kaç TL? Konuya ilişkin ayrıntılar haberimizde.

Dolar Ne Kadar? 24 Haziran Cuma Döviz Fiyatlarında Son Durum Dolar Ne Kadar? 24 Haziran Cuma Döviz Fiyatlarında Son Durum

23 HAZİRAN DOLAR VE EURO FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Dolar, önceki kapanışını 17,3442 TL'den gerçekleştirdi. Dolar/TL geçtiğimiz gün 17,3428 TL alış fiyatı ve 17,3457 TL satış fiyatından işlem gördü.

23 Haziran Perşembe günü Dolar ve euroda son duruma piyasalar açıldığında yer verilecektir...

EURO NE KADAR?

Euro, önceki kapanışını 18,3591 TL'den gerçekleştirdi. EURO/TL geçtiğimiz gün 18,3504 TL alış fiyatı ve 18,3678 TL satış fiyatından işlem gördü.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.