Dolar Ne Kadar? 19 Nisan Salı Döviz Fiyatlarında Son Durum Dolar Ne Kadar? 19 Nisan Salı Döviz Fiyatlarında Son Durum Özellikle yatırımcılar ve piyasayı yakından takip eden vatandaşlar internette sıkça "Dolar kaç TL? Euro ne kadar?" gibi soruları aratıyor. Peki, 19 Nisan Salı 1 dolar kaç TL oldu? Euro ne kadar? Sterlin kaç TL? Döviz kuruyla ilgili tüm sorularınızın yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz... İşte CANLI ve güncel Dolar/Euro kuru

Dolar Ne Kadar? 22 Mayıs Pazar Döviz Fiyatlarında Son Durum Dolar Ne Kadar? 22 Mayıs Pazar Döviz Fiyatlarında Son Durum

19 Nisan Salı günü yani haftanın altıncı gününde de dolar ve euro'ya ilişkin kurdaki gelişmeler vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından ilgiyle takip ediliyor. Geçtiğimiz hafta anlık değişim gösteren dolarda son durum 19 Nisan Salı (bugün) en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki Dolar kaç TL, ne kadar oldu? 19 Nisan Salı dolar ne kadar oldu? Euro kaç TL? Konuya ilişkin ayrıntılar haberimizde.

19 NİSAN DOLAR VE EURO FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Haftanın ikinci günü olan 19 Nisan Salı günü, dolar ve euro'nun ne kadar olduğu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İlgiyle takip edilen dolar bugün kırmızı renkli ve aşağı yönlü ibreyi gösteriyor.

Son kapanışını 14,6295 TL 'den yapan Dolar/TL kuru alış fiyatı 14,6417 liradan, satış fiyatı ise 14,6501 liradan işlem görüyor.

EURO NE KADAR?

%0,04'luk bir değişim yaşayan euro ise bugün aşağı yönlü ibreyi gösteriyor.

Bir önceki kapanışını 15,8157 TL'den yapan euro şu anda 15,7742 TL alış ve 15,787 TL satış fiyatına sahip.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.