Özellikle yatırımcılar ve piyasayı yakından takip eden vatandaşlar internette sıkça "Dolar kaç TL?, Euro ne kadar?" gibi soruları aratıyor. Peki, 18 Ekim Salı "1 dolar kaç TL oldu?", "Euro ne kadar?", "Sterlin kaç TL?" Döviz kuruyla ilgili tüm sorularınızın yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz... İşte CANLI ve güncel Dolar/Euro kuru

18 Ekim Salı günü dolar ve euro'ya ilişkin kurdaki son gelişmeler yakından takip ediliyor. Vatandaşlar ve yatırımcılar, "Dolarda son durum" başlığıyla aramalar gerçekleştiriyor. Peki Dolar kaç TL, ne kadar oldu? 18 Ekim Salı dolar ne kadar oldu? Euro kaç TL? Konuya ilişkin ayrıntılar haberimizde.

Dolar ne kadar? 1 Aralık Perşembe döviz fiyatlarında son durum Dolar ne kadar? 1 Aralık Perşembe döviz fiyatlarında son durum

DOLAR FİYATLARI NE OLDU?

Dolar, piyasaların kapanacağı cuma günü yüzde 0,05 değer kazandı ve 18,58 TL'den kapanış yaptı.

EURO FİYATLARI NE KADAR?

Euro yüzde 0,26 değer kazandı ve 18,3212 TL'den alınıp 18,3401 TL'den satılmaya başlandı.

STERLİN NE KADAR, KAÇ TL?

Yüzde 0,22 değerlenen sterlinin alışı 21,1487 TL iken satışı ise 21,1696 TL oldu.

FED FAİZ TOPLANTISI NE ZAMAN?

FED faiz toplantısı, dünya piyasası için önemli gelişmelerin en başında yer alıyor. FED toplantısından çıkan faiz kararı, doların değerini belirliyor. Bu yıl gerçekleştirilen toplantılarda FED, faizi defalarca kez indirme kararı aldı.

Ekim ayında FED faiz toplantısı yapılmayacak. Önümüzdeki FED faiz toplantısı 1-2 Kasım 2022 tarihinde olacak. Yılın son toplantısı ise 13-14 Aralık'ta tamamlanacak.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.