Özellikle yatırımcılar ve piyasayı yakından takip eden vatandaşlar internette sıkça "Dolar kaç TL? Euro ne kadar?" gibi soruları aratıyor. Peki, 14 Mayıs Cumartesi 1 dolar kaç TL oldu? Euro ne kadar? Sterlin kaç TL? Döviz kuruyla ilgili tüm sorularınızın yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz... İşte CANLI ve güncel Dolar/Euro kuru

14 Mayıs Cumartesi günü yani haftanın altıncı gününde de dolar ve euro'ya ilişkin kurdaki gelişmeler vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından ilgiyle takip ediliyor. Geçtiğimiz hafta anlık değişim gösteren dolarda son durum 14 Mayıs Cumartesi (bugün) en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki Dolar kaç TL, ne kadar oldu? 14 Mayıs Cumartesi dolar ne kadar oldu? Euro kaç TL? Konuya ilişkin ayrıntılar haberimizde.

14 MAYIS DOLAR NE KADAR OLDU?

14 Mayıs Cumartesi günü, Amerikan Doları kuru, saat 08:20 itibarıyla 15,41 liradan işlem görüyor. Euro kuru, aynı dakikalarda 16,02 liradan işlem görüyor.

EURO NE KADAR?

Euro/TL ise aynı dakikalarda 16,0008 lira alış fiyatı, 16,0205 lira satış fiyatıyla el değiştiriyor.Sterlin'de ise alış fiyatı 18,7767 lira, satış fiyatı 18,8708 lira seviyesinde yer alıyor.

Dolar Ne Kadar? 12 Nisan Perşembe Döviz Fiyatlarında Son Durum Dolar Ne Kadar? 12 Nisan Perşembe Döviz Fiyatlarında Son Durum

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.