Doktor Kamil Furtun Ölümünün 6. Yılında Samsun’da Anıldı

kamil-furtun-samsunda-aniliyor.jpg-4554
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doktor Kamil Furtun Samsun’da Anıldı Samsun’da hastanede uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Opr. Dr. Kamil Furtun ölümünün altıncı yılında anıldı

kamil furtun samsunda aniliyor.jpg 4554 Ana Manşet

UNUTULMADI

Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hizmet Binası’nda görevli Göğüs Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Kamil Furtun, silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmesinin altıncı yılında meslektaşları ve sevenleri tarafından unutulmadı.

WhatsApp Image 2021 05 28 at 12.07.53 Ana Manşet

DUYGU DOLU ANLAR

Bir diğer anma ise, sabah saatlerinde SBÜ Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Opr. Dr. Kamil Furtun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hizmet Binası önünde gerçekleşti. Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ahmet Şen konuşmasının ardından Opr. Dr. Kamil Furtun anısına açılan “Anı Defteri”ni imzaladı. Başhekim Şen, törene katılım sağlayan Dr. Kamil Furtun’un eşi Samsun Tabip Odası Başkanı Uzm. Dr. Funda Furtun’a ve Kamil Furtun’un çalışma arkadaşlarına sabır dilerken anma programında duygu dolu anlar yaşandı.

kamil furtun ic Ana Manşet

NE OLMUŞTU?

Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hizmet Binası’nda görevli Göğüs Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Kamil Furtun, 29 Mayıs 2015’te hastanede İsmail Koyun tarafından gerçekleştirilen silahlı saldırı sonucu ağır yaralanmış, aynı hastanede yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamamıştı.

Olayın ardından tutuklanan Koyun, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılmıştı.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir