AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Adapazarıspor Kulubü’nü ziyaret etti. Yönetimi ziyaret eden Dişli, daha sonra Adapazarıspor tesislerini gezdi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ekonomiden sorumlu Başdanışmanı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Adapazarıspor’un Karaman’da bulunan tesislerine ziyarette bulundu. Adapazarıspor Kulüp Başkanı İbrahim Aygün, Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcıları Rıdvan Özüm ve Rıdvan Sezer’in hazır bulunduğu ziyarette, tesisleri gezen Dişli kulüp hakkında yönetimden bilgi aldı. Ziyaret sonrasında Şaban Dişli’ye üzerinde isminin yazılı olduğu 54 numaralı forma hediye eden Başkan Aygün, Adapazarıspor’un geçen yıl olduğu gibi bu yılda başarılı bir sezon geçireceğini ifade ederek, “Sayın Başkanımız Süleyman Dişli’nin de katkılarıyla bu yılda güzel bir kadro yaptık, inşallah oyuncularımız da gereken performansı saha içerisinde göstererek sezon sonunda istenilen sonuca hep birlikte ulaşacağız” dedi.

Adapazarıspor’un bu sezon daha güzel sonuçlara imza atacağını inandığını ifade eden Dişli, futbolda başarının olmazsa olmazlarından en önemli iki konunun iyi yönetilen ve kaynaşmış bir takım kimliği olduğunu söyledi. Dişli, “Adapazarıspor; teknik ekibi, futbolcuları ve tesisleri ile bir bütün olarak inşallah önümüzdeki sezonda Adapazarıspor’u çok daha iyi yerlerde göreceğimize inanıyorum” diye konuştu.