banner1571

banner1365

banner1334

banner1499

banner1496

banner1324

Ünlü fast food zincirinde iğrenç olay!

Dünyaca ünlü bir fast food zincirinde çekilen görüntüler sosyal medyayı ayağa kaldırdı. ABD'de çekilen görüntülerde bir mutfak çalışanının elini pantolonunun içine soktuğu ve ondan sonra müşteriye servis yaptığı görülüyor.

Dış Haberler 03.01.2021, 14:26
2882
Ünlü fast food zincirinde iğrenç olay!

Ünlü fast food zincirinde iğrenç olay! - Dünyaca ünlü bir fast food zincirinde çekilen görüntüler sosyal medyayı ayağa kaldırdı. ABD'de çekilen görüntülerde bir mutfak çalışanının elini pantolonunun içine soktuğu ve ondan sonra müşteriye servis yaptığı görülüyor.


Sosyal medya bu rezaleti konuşuyor. Bir fast food zincirinin mutfak çalışanının elini pantolonunun içine soktuktan sonra müşteriye servis yaptığı görüntüler ülkeyi ayağa kaldırdı.

ABD'nin Missouri eyaletine bağlı Springfield'de yaşayan 21 yaşındaki TikTok kullanıcısı Kelsey Kwiatkowski 16 Aralık'ta bir video paylaştı.

Ünlü bir fast food zincirinin mutfağında çekilmiş görüntülerde Kelsey Kwiatkowski, bir elini pantolonunun içerisinde sokmuş bi şekilde görünüyordu.

Görüntülerde ayrıca bir adam kendisinden büyük boy patetes çıkartması istiyor ve Kwiatkowski, ellerini yıkamadan ona patetes kızartması verirken görülüyor.

Kelsey, aynı restoranın masasında oturup sigara içtiği ve tezgahta dans ettiği başka görüntüler de paylaştı.

16 Aralık'tan bu yana TikTok'ta 2 buçuk milyondan fazla kez izlenen görüntüler büyük tepki topladı.

Kelsey Kwiatkowski, mide bulandıran görüntülerin şaka olarak çekildiğini ve sosyal medyada yayınladığını iddia etti.

Keylsey, görüntüleri çeken kişinin gerçek bir müşteri olmadığını sadece şaka videosu için rol yapan bir arkadaşı olduğunu ileri sürdü.

Fast food zincirinin yetkililerinden herhangi bir açıklama yapılmazken, görüntülere on binlerce yorum yapıldı.

Yorumlar (0)