banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Genç modelin acı sonu, arkadaşlarının gözü önünde yere yığıldı

Rus model ve DJ Janna Rasskazova, gece parti dönüiü Moskova'daki evinde detoks yaptırdıktan sonra 29 yaşında boğularak hayatını kaybetti. 

Dış Haberler 14.08.2019, 14:27 Ahmet Dirim
Genç modelin acı sonu, arkadaşlarının gözü önünde yere yığıldı

Rus model Janna Rasskazova'nın yaptırdığı detoks hayatının sonu oldu. Genç model, uzmanı olmayan kişinin yaptığı detoks sonucu boğularak hayatını kaybetti.

DETOKS UZMANI ÇAĞIRDI

Talihsiz modelin, boğularak öldüğü sırada evinde bulunan arkadaşı Alexander, parti dönüşü modelin eve detoks yaptırmak için eve bir detoks uzmanının çağırdığını, uzmanın Janna'ya detoks yaptıktan sonra Janna'nın uykuya daldığını detoks uzmanının kendisine ve evde bulunan Janna'nın kadın arkadaşına kendisini yalnız bırakmalarını söyledi.

ARKADAŞLARININ GÖZÜ ÖNÜNDE YERE YIĞILDI

Bir süre sonra Janna'nın tuhaf bir şekilde nefes aldığını fark eden Alexander, genç modeli uyandırdı. Mutfağa giden Janna, nefes alamayarak boğulmaya başladı ve arkadaşlarının gözü önünde yere yığıldı. Arkadaşlarının çağırdıkları sağlık ekipleri eve ulaşana kadar Janna, hayatını kaybetti.

DETOKS UZMANI DEĞİLMİŞ

Ölümden sonra yapılan ilk değerlendirmede doktorlar, Janna'ya detoks yapan kişinin uzman olmadığını ve Janna'nın başka ilaç kullandığını bilmediği için kendisine detoks uygulayarak ölümüne sebep olduğunu düşündüklerini söylediler. 

Dedektifler olay ile ilgili soruşturma başlattı.

Yorumlar (0)