banner1589

banner1577

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Canlı yayında muhabiri taciz etti!

ABD'nin Georgia eyaletinde gerçekleşen bir 10 kilometre yarışını sunan kadın muhabir Alex Bozarjian, yarışçılardan birinin tacizine maruz kaldı. Twitter hesabından açıklama yapan Bozajian, "Bugün beni utandırdın. Hiçbir kadın buna katlanmak zorunda kalmamalı" ifadeleriyle tacizde bulunan adama tepki gösterdi.

Dış Haberler 09.12.2019, 11:29
166
Canlı yayında muhabiri taciz etti!

ABD'nin Georgia eyaletinde yapılan 10 kilometre yarışını sunan kadın muhabir, yarışçılardan birinin tacizine maruz kaldı.

"BENİ UTANDIRDIN"

Tacize maruz kalan muhabir Alex Bozarjian Twitter hesabından yaptığı açıklamada, saldırıya uğradığını utandırıldığını ve objeleştirildiğini belirterek hiçbir kadının böyle bir muameleyle karşı karşıya kalmaması gerektiğini ifade etti. Alex Bozarjian'ın yaptığı açıklamada, "Bana cinsel istismarda bulunan adam, bu sabah beni utandırdın. Hiçbir kadın hiç bir zaman bu işte ya da herhangi bir yerde buna katlanmak zorunda kalmamalı" şeklinde açıklama yaptı.

KOŞUCULARDAN BİRİ KALÇASINA VURUYOR

WSAV News'ten Bozarjian, cumartesi günkü yarış için Georgia, Savanah'daydı. Görüntülerde, yarış parkurunun yanında canlı yayında olan çok sayıda erkek koşucunun yaptığı garip hareketlere maruz kaldığı ve koşuculardan birinin Bozarjian'ın kalçasına vurduğu görülüyor.

Yorumlar (0)