doğa sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Deveci’den Vatandaşa Çağrı: ‘Atakum Güzelliğin Simgesi, Kentimizi Temiz Tutalım’

Kentimizi Temiz Tutalım'
Daha Fazla Göster

Deveci’den Vatandaşa Çağrı: ‘Atakum Güzelliğin Simgesi, Kentimizi Temiz Tutalım’ Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, sahilde ve denizde çalışma gerçekleştirdiklerini belirterek, vatandaşlardan kentin temiz tutulmasını talep etti

28 atakum 4 Samsun

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, ‘Yeniden Kıyılardayız’ sloganı adı altında temizlik gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Atakum sahili kentimizin güzelliğinin simgesi. Bu güzellik, bizim çocuklarımızın geleceği” dedi.

28 atakum 5 Samsun

SORUMLULUKLARI VAR
Kentli yaşamanın sorumlulukları olduğunu belirten Başkan Deveci, “STK’lar ve yurttaşlarımızla birlikte sahilimizi ve denizimizi yeniden temizledik. Bir de farkındalık semineri gerçekleştirdik. Atakum sahili kentimizin güzelliğinin simgesi. Bu güzellik, bizim çocuklarımızın geleceği. Kentli olmanın kentte yaşamanın sorumlulukları var. O da kenti temiz tutmak. Bu konuda farkındalık oluşturmaya çalışıyoruz. İçinde yaşadığımız, çocuklarımızın parklarında oynayacağı kentin temiz tutulmasını talep ediyoruz. Tabii görevimizi yapacağız. Ama asıl görev ve sorumluluk kenti temiz tutmakta” ifadelerini kullandı.

28 atakum 1 scaled Samsun

YENİDEN KIYILARDAYIZ
Deniz Temiz Derneği/TURMEPA, AFAD, Atakum Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi, Jandarma, Sahil Güvenlik ile Emniyet Müdürlüğüne bağlı Deniz Şube Müdürlüğü kurbağa ve balık adamları denizde, Türk Kızılay, Samsun Genç İş İnsanları Derneği gibi çevre gönüllülerinden oluşan çok sayıda kişi ise sahilde ‘Yeniden Kıyılardayız’ sloganıyla temizlik yaptı.

28 atakum 2 scaled Samsun

28 atakum 7 scaled Samsun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir