doğa yataks duru
       
5s arslan Mega Halı

DEVA Partisi Samsun’da Atağa Geçti! ‘Kalkınma Yerelden Başlayacak’

DEVA Partisi Ekonomi ve Finans Politikaları Başkanı Çanakçı Samsun'da basın mensuplarıyla buluştu
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DEVA Partisi Samsun’da Atağa Geçti! ‘Kalkınma Yerelden Başlayacak’ Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Ekonomi ve Finans Politikaları Başkanı İbrahim Çanakçı Samsun’da bir otelde il ve ilçe teşkilatlarıyla toplantı gerçekleştirdi

Samsun’daki bir otelde il ve ilçe teşkilatlarıyla toplantı yapan Çanakçı, ardından basın mensuplarıyla bir araya geldi. Çanakçı, burada yaptığı konuşmada, Türkiye’nin 81 ilinde il başkanlarını, 600’ün üzerinde de ilçe başkanını belirlediklerini söyledi.

20210619 2 48835943 66243559 scaled Samsun

Parti olarak 15 ayrı heyetle Türkiye’nin her ilini ziyaret ettiklerini dile getiren Çanakçı, teşkilat çalışmalarının ardından vatandaşların, esnafın, çiftçinin dertlerini, taleplerini, isteklerini, beklentilerini dinlediklerini anlattı.

DEVA Partisi olarak halkla siyaset yapmayı düstur edinmiş bir parti olduklarını ifade eden Çanakçı, “Biz Türkiye’de yeni bir parti iddiasıyla yola çıkmadık. Yeni bir siyaset anlayışıyla çözüm odaklı olarak yola çıktık. Biz kalkınmanın Ankara’dan değil, yerelden başlamasını öngörüyoruz. Bu kapsamda da çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” diye konuştu.

DEVA Partisi Samsun İl Başkanı Kebire Birer Türk de Samsun’da teşkilatlanmalarını iki ilçe dışında tamamladıklarını kaydetti.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir