doğa calven duru
 
5s dikey akın bilgi

Destansı ZAFER! ‘Bayramımız Kutlu Olsun’

Destansı ZAFER! 'Bayramımız Kutlu Olsun'876
Daha Fazla Göster

Destansı ZAFER! ‘Bayramımız Kutlu Olsun’ Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başta olmak üzere, AK Parti ve CHP Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti, ’30 Ağustos Zafer Bayramı’ kutladı

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başta olmak üzere, AK Parti ve CHP Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti ’30 Ağustos Zafer Bayramı’ dolasıyla yayımladıkları mesajında, kurtuluş mücadelesini zaferle sonuçlandıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını saygıyla ve minnetle andıklarını söyledi

ZULKIF DAGLI Ana Manşet

RAHMETLE ANIYORUM

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif DAĞLI: Böylesi şanlı bir tarihin mirasçıları olan bizlere düşen en önemli görev; geçmişimizden aldığımız güç ve cesaretle geleceğimize bakmak, birlik ve beraberliğimizden ödün vermeden Cumhuriyetimizi korumak ve ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmaktır. Bu vesileyle İstiklal Savaşı’mızın Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve bugüne kadar mukaddes değerler uğrunda canını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman gazilerimizi minnetle yad ediyor, Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.

CIGDEM KARAASLAN Ana Manşet

GÖNÜLDEN KUTLUYORUM

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem KARAASLAN: 30 Ağustos; 19 Mayıs 1919’da Samsun’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde başlatılan kurtuluş mücadelemizin zaferle sonuçlandığı tarihi bir dönüm noktasıdır. 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin 99. yıl dönümü vesilesiyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor; 30 Ağustos Zafer Bayramı’mızı gönülden kutluyorum.

YUSUF ZIYA YILMAZ scaled Ana Manşet

ÇOK ŞEY BORÇLUYUZ

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya YILMAZ: Tarih sahnesinden silinmek istenen aziz milletimiz büyük zafer ile dünyaya gücünü göstermiş, bir karış vatan toprağının kimseye verilmeyeceğini kanıtlamıştır. Bugün, bağımsız bir devlet çatısı altında yaşayanlar olarak hepimiz bu zafere ve bu zaferi bize armağan edenlere çok şey borçluyuz. Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm kahraman şehitlerimizi rahmetle, minnetle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı 99. yılda en kalbi duygularımla kutluyorum.

KEMAL ZEYBEK Ana Manşet

MİNNETLE ANIYORUM

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekili Kemal ZEYBEK: 30 Ağustos, bir toplumun en umutsuz, karanlık günlerinde dahi mücadelenin bitmediğinin, son ana kadar hakkın, özgürlüğün, adaletin, bağımsızlığın, Cumhuriyetin savunulması gerektiğinin kanıtıdır. Başta büyük önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşları olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin aziz şehitlerini ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum. Yaşasın Tam Bağımsız Türkiye Cumhuriyeti.

OMER URHAL Ana Manşet

ŞANLI MİLLETİMİZ

Samsun İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer URHAL: Aziz milletimiz ve şanlı ordumuzun, ülkemizi dört bir yandan kuşatan düşmanlara karşı Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazandığı, 30 Ağustos zaferinin 99. yıl dönümü vesilesiyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi, rahmet ve minnetle anıyor, tüm Samsunlu hemşehrilerimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.

CEMIL DEVECI scaled Ana Manşet

ASLA UNUTMAYIZ

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil DEVECİ: Bizleri, Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde Büyük Zafer’e taşıyan Kuva-yı Milliye kahramanlarımızı, cephede can veren mehmetçiklerimizi, sırtlarında çocukları ile mermi taşıyan kadınlarımızı asla unutamayız. Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizin aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyor, bağımsızlığımızı borçlu olduğumuz 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.

WhatsApp Image 2021 08 29 at 21.42.25 Ana Manşet

DAİMA CANLI KALACAK

Canik Belediye Başkanı İbrahim SANDIKÇI: Tarih sayfalarında altın harflerle yazılmış bu mukaddes mücadele Aziz Milletimizin göğsündeki iman aşkı ve bağımsızlık inancıyla verdiği emsalsiz zaferlerden biridir. Yurdun dört bir yanından kurtuluş ve istiklal mücadelesinde canını feda eden nice vatan sevdalısını anmak ve nesillere bu zaferi anlatmak bizlere düşen en önemli görevlerden biridir. Ülkemizin temellerinde yer alan yüksek şuur, milletçe sahip olduğumuz iman ve vatan sevgisi her ne koşulda olursak olsun daima canlı kalacaktır.

HASAN TOGAR Ana Manşet

DÜNYAYA HAYKIRDI

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan TOGAR: Tarihi destanlarla dolu kahraman milletimizin bağımsızlığını savaş meydanında dünyaya haykırdığı 30 Ağustos Zaferi, tarihi şan, şeref ve üstün başarılarla, destanlarla dolu büyük Türk Milletinin en zor şartlarda bile esaret altına alınamayacağının cihana ispatıdır. Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere vatanımız uğruna canlarını feda eden kahraman şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi de minnetle anıyor, Tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum.

YUSUF ZIYA CAKIR Ana Manşet

ŞANLI ZAFER

Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya ÇAKIR: 30 Ağustos zaferi, ay yıldızlı bayrağımızı özgürce dalgalandıran, bu bayrağın altında özgürce yaşamamızı sağlayan tarihimizin en şanlı zaferlerinden birdir. Bizlere bağımsızlığımızı armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile tüm şehitlerimizi rahmet minnet şükran ve saygı ile anıyor, milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir