AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ile Samsun İl Teşkilatı, Demokrasi ve Özgürlükler Adası'ndan birlik mesajı verdi


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, milletvekilleri, belediye başkanları ile il ve ilçe teşkilatı, İstanbul'daki Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda şehitleri andı ve birliktelik mesajı verdi.

Kanal S Ana Haber Bülteni 11 Ağustos Perşembe Kanal S Ana Haber Bülteni 11 Ağustos Perşembe

TARİHİ DOKUYU YAKINDAN HİSSETTİLER

Toplumsal hafıza açısından son derece önemli bir açık hava müzesi haline getirilen Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda, Adnan Menderes, Hasan Polatkan ve Fatin Rüştü Zorlu'nun hatıraları yaşatılırken Yassıada'nın tarihine de ışık tutuluyor. Bu kapsamda AK Parti Samsun teşkilatı, Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan öncülüğünde, adayı gezerek tarihi dokuyu yakından hissetti.

KARAASLAN REHBERLİK ETTİ

Demokrasi ve Özgürlükler Adası gezisinde rehberliği ise Karaaslan yaptı. Karaaslan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Ak Parti Samsun teşkilatlarımız ile demokrasi mücadelemizin kahramanlarını ve aziz şehitlerimizi Demokrasi ve Özgürlükler Adası’ndan saygıyla, rahmetle ve minnetle anıyoruz."

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.