doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Demircan İle Sandıkçı Vatandaşı Dinledi

Demircan İle Sandıkçı Vatandaşı Dinledi
Daha Fazla Göster

Demircan İle Sandıkçı Vatandaşı Dinledi AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan ile Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, partililerle bir araya gelerek, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi

WhatsApp Image 2021 08 26 at 20.08.02 1 Foto Galeri

AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve beraberindeki heyet ile birlikte, İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Fatih Karabağ’ı ziyaret ederek, çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Milletvekili Demircan ve Sandıkçı, ilçe sakinleri ile de bir araya gelerek sorunları ve talepleri dinledi.

WhatsApp Image 2021 08 26 at 20.08.02 2 Foto Galeri

WhatsApp Image 2021 08 26 at 20.08.03 Foto Galeri

TEŞEKKÜR ETTİ

Sosyal medya hesabından ziyaretleri duyuran Başkan Sandıkçı, “AK Parti Samsun Milletvekilimiz Ahmet Demircan ve Canik ilçe başkanımız Mahmut Gencay ile birlikte İlçe Sağlık Müdürümüz Mehmet Fatih Karabağ’ı ziyaret ettik. İlçemizdeki sağlık hizmetleri ve çalışmaları hakkında istişarelerde bulunduk. Nazik ev sahipliği için kendisine teşekkür ediyorum. Milletvekilimiz Ahmet Demircan ile birlikte hemşehrilerimizle buluşup hasbihal ettik. Çalışma azmimizin kaynağı, halkımızla daima bir arada olmaktır” ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir