Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Normalleşme ve Yüz Yüze Eğitim Açıklaması! “Bir Süre Daha…”

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Normalleşme ve Yüz Yüze Eğitim Açıklaması! Bir Süre Daha...
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Normalleşme ve Yüz Yüze Eğitim Açıklaması! “Bir Süre Daha…” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaptığı açıklamada “Salgını tedbirlerle yeneceğiz. Tedbirlere uyarsak normal hayat yakınlaşır. Bir süre daha fedakarlık gerekli” dedi. Erdoğan yüz yüze eğitim için ise kabine toplantısını işaret etti.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da 81 ilden 560 gençle En Uzun İftar Sofrası programına katıldı.

YÜZ YÜZE EĞİTİM NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

17 Mayıs itibari ile başlayacak yeni normalleşme takvimini önümüzdeki günlerde açıklayacağını dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan,

“İlk kabine toplantımızın en önemli gündem maddelerinden bir tanesi de zaten bu olacak. Bu takvimde okulların açılışı ile ilgili süreçte yer alacak. Salgının şüphesiz ki inişli çıkışlı seyri bu tür konularda çok önceden kesin tarihler vermemize mâni oluyor. Bakınız şu anda ciddi manada vefat sayısında düşüş var.

Tabii bu aldığımız tedbirlerin netice vermeye başladığını gösteriyor. Fakat gerektiğinde şartları zorlamam pahasına sizleri okulunuzla buluşturmak için her türlü gayreti gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.

Zira her halde bir gencin en büyük aşkı öğretmenidir, okulundaki arkadaşlarıdır, okuludur. Bizler ne yapıyoruz? Okullarımızla geleceğe yönelik güç kuvvet buluyoruz. Onun için derdimiz bir an önce sağlıklı bir şekilde okullarınıza kavuşmak, tekrar derslerinize dönmek ve hocalarınızla bir arada olmaktır” dedi.

 

 

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir