AK Partili kadınlarla bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, memur, emekli ve asgari ücretlilere yıl başında yapılacak zamlarla ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı. 

Araç sahipleri dikkat! Motorinde fiyatlar yeniden değişecek (Samsun'da güncel akaryakıt fiyatları) Araç sahipleri dikkat! Motorinde fiyatlar yeniden değişecek (Samsun'da güncel akaryakıt fiyatları)

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "AK Parti Kadın Kolları Kuruluştan Bugüne MKYK ve İl Başkanları ile Toplantı" programına katıldı. Burada gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.  Emekli ve asgari ücretlilere yıl başında yapılacak zamla ilgili de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, milyonları heyecanlandıran sözler sarf etti.

ASGARİ ÜCRET, MEMUR VE EMEKLİ ZAMMI

Küresel ekonomik krizin ülkemize olan etkileri sebebiyle sıkıntı yaşayan her kesimi rahatlatacak adımları attık, atmayı da sürdüreceğiz. Asgari ücret, memur ve emekli maaşına kadar tüm kısımların gelirlerini ciddi şekilde yılbaşından itibaren tekrar yükselterek enflasyonun refah kaybını aşama aşama gidermekte kararlıyız."

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.