doğa sürücü kursu cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun’a Geleceğini Açıkladı

erdogan-samsuna-gelecegini-acikladi-manset
Daha Fazla Göster

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun’a Geleceğini Açıkladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaptığı konuşmada yakın zamanda Samsun’a geleceğini açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu’da gerçekleştirilen AK Parti Gençlik Kolları Karadeniz Bölge Kampı’nın ilk gününde telefonla bağlanarak yaptığı açıklamada, “Yakın zaman da inşallah Trabzon, Giresun, Ordu ve Samsun illerini de ziyaret etmeyi planlıyorum” dedi.

ORDU’DA GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

AK Parti Gençlik Kolları Karadeniz Bölge Kampı, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in ev sahipliği, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyyüp Kadir İnan’ın öncülüğünde Ünye İlçesi’nde gerçekleştiriliyor. Toplantıya 18 İl Gençlik Kolları Başkanı, 197 İlçe Gençlik Kolları Başkanı katılıyor.

TELEFONLA BAĞLANDI

İstişare ve değerlendirme toplantısının ilk gününe Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan telefonla katıldı. Gençlere seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sevgili genç kardeşlerim, öncelikle böyle güzel bir kamptan telekonferans yoluyla da olsa sizlerle buluşmaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Bu kampın çok verimli geçmesi Allahtan temenni ediyorum. Gerek ana kademe gerek kadın kolları gerekse de gençlik kollarımızın bu kamplarla sürekli olarak hafızaları diri tutması gerçekten de siyasi hareketimizin en önemli unsurudur. Bundan dolayı sizleri tebrik ediyor ve kutluyorum. Özellikle de Karadeniz’imizin, önemli noktasında bu önemli hareket merkezinde bu çalışmayı yapıyor olmanızdan duyduğum memnuniyeti de ifade etmek istiyorum. Yakın zaman da inşallah Trabzon, Giresun, Ordu ve Samsun illerini de ziyaret etmeyi planlıyorum” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir