Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen Cumhur İttifakı Aday Tanıtım Toplantısı'na, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz'ın telefonundan katılan Erdoğan, "Gaziantep'teki Şehir Hastanesi açılışındaki programdan bağlandığını dile getirdi.

Samsun'daki partililere seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, telefon bağlantısında şu ifadelere yer verdi:

"Şimdiden 31 Mart'ta yapılacak olan seçim sonrasını sizinle beraber kutlamak üzere en kalbi duygularla sizleri selamlıyorum. Tüm belediye başkanlarımızın belediyelerini Samsun'da silip süpüreceğinize inanıyorum. Ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları olarak bu kalan süre içerisinde gece gündüz demeden çalışarak inşallah 31 Mart'ta bu zaferi taçlandırmaya var mıyız? Bu zaferi inşallah beraber kutlamaya var mıyız? Bu vesileyle ben sizleri tebrik ediyorum, şimdiden yolunuz, yolumuz açık olsun. Tüm belediye başkan adaylarımızı, ekiplerini ve meclis üyelerimizi Gaziantep'ten en kalbi duygularla selamlıyorum. Kalın sağlıcakla."

Gazi Komutan Davut Alâ'dan yüreklere dokunan 23 Nisan mesajı Gazi Komutan Davut Alâ'dan yüreklere dokunan 23 Nisan mesajı

ELVAN İLHAN 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.