doğa hrsagency cemre
 
Samsun Sürücü Kursu Uzmanlar Petrol bilgi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Başkanları Uyarmıştı! Samsun Büyükşehir Belediyesi’nden Büyük İsraf

featured

Cumhurbaşkanı Erdoğan Başkanları Uyarmıştı! Samsun Büyükşehir Belediyesi’nden Büyük İsraf Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde tanıtım amacıyla yaptırıldığı iddia edilen iki çadır ve mobilyaları, 2 yıldır hiç kullanılmadan depoda bekletiliyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde 2 yıl önce tanıtım amacıyla yaptırılan ve her biri yaklaşık yüz binlerce liraya mal olduğu öne sürülen çadır ve içine alınan mobilyalar, kurumun, Derebahçe’deki Makine İkmal Deposu’nda çürümeye terkedildi.

13 milyonluk 1 Ana Manşet

TESLİMATTAN ÖNCE ÖDENDİ

Yaklaşık iki yıl önce, Samsun’da bir firmaya yaptırılan çadır ve içine alınan mobilyaların bedelinin de teslimattan önce ödendiği iddia edildi.

13 milyonluk 1 Ana Manşet

ÇÜRÜMEYE TERKEDİLDİ

İhaleye çıkmadan yaptırılan ve iki yıldır kullanılmayan çadırların Büyükşehir Belediyesi’nin Derebahçe’deki Makine İkmal Deposu’nda çürümeye terkedilmesi, kamu kaynaklarının israfı olarak nitelendirildi.

13 milyonluk 2 Ana Manşet

CUMHURBAŞKANI UYARMIŞTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Kızılcahamam’daki Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme toplantısında, “Kendinize ve bize söz getirecek en küçük bir şüpheye en küçük bir lüks, şatafat, israf, kibir görüntüsüne meydan vermemelisiniz” diye uyarmıştı.

Dilber BAHADIR

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

13 milyonluk 3 Ana Manşet

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.