Çukur Yamaç Öldü Mü? Aras Bulut İynemli Çukur’dan Ayrılıyor Mu?

cukur-yamac-oldu-mu
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çukur Yamaç Öldü Mü? Aras Bulut İynemli Çukur’dan Ayrılıyor Mu? Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde Yamaç öldü mü? Aras Bulut İynemli Çukur’dan çıkıyor mu? Show TV ekranların en çok sevilen dizisi Çukur’da bu akşam havaya uçacak olan Yamaç ölecek mi? Çukur Yamaç diziden mi çıkıyor?

Finale sayılı günler kala Çukur dizisi ve dizide yaşanan son gelişmeler merak edilenler arasında. Dizi de bu bölüm adeta kıyametler koparken Şahram ve adamlarıyla çatışan Koçovalı Kardeşler, evlerine girip ailesini alan Amca ve adamlarına karşı neredeyse savaş açıyor. İzleyiciler ise Yamaç öldü mü sorusuna yanıt arıyor.

ÇUKUR YAMAÇ ÖLECEK Mİ?

Çukur Yamaç ölmeyecek. Çukur dizisinde 4 sezonluk macera yakın zamanda sona eriyor. Show TV’nin Çukur dizisi 131. bölümü ile beraber 7 Haziran 2021 Pazartesi günü yani önümüzdeki hafta bir sonraki bölümde izleyicilerle son defa buluşacak.

ÇUKUR YAMAÇ ÖLDÜ MÜ?

Çukur dizisinde 4 sezonluk macera yakın zamanda sona eriyor. Show TV’nin Çukur dizisi 131. bölümü ile beraber 7 Haziran 2021 Pazartesi günü yani önümüzdeki hafta bir sonraki bölümde izleyicilerle son defa buluşacak. Çukur Yamaç ölmedi.

BU BÖLÜM NELER OLDU

Amca’nın Çukur’u yok etmeye karar verdiğini öğrenen Yamaç, mahallede kalanların zarar görmemesi için yeni bir plan yapacak. Şahram’ın zulmü altında ezilen mahalleliler Yamaç’ın herkesi şaşırtan mesajıyla mücadelenin devam ettiğini öğrenecek. Ancak Yamaç’ın oyununu çözen Şahram karşı saldırıya geçince Koçovalılar yine zor duruma düşecek. Çukur’da kalanların Amca’ya sürpriz saldırısı nefesleri keserken, aileyi ve Çukur’u korumak için başka şansı kalmadığını düşünen Yamaç’ın son hamlesi herkesi derinden etkileyecek.

ÇUKUR NE ZAMAN BİTECEK, KAÇ BÖLÜM KALDI?

Pazartesi akşamları Show Tv ekranlarının fenomen dizisi Çukur, 4. Sezonun sonunda final yapmaya hazırlanıyor. 2 bölüm sonra final gerçekleşecek olan Çukur dizisinde heyecan dorukta. Beğeniyle takip edilen dizinin izleyicileri bir yandan dizinin bitmesine dair üzüntü duyarken, diğer yandan nasıl bir final yapacağını merak ediyor. Birkaç haftadır final yapacağı konuşulan dizinin 132. bölümde ekrana veda etmesi bekleniyor.

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir