banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

'Vurulmasına vuruldum, bari çayımı içeyim'

banner1357

Çorum Sungurlu'da bir yakınının evinin bahçesinde çay içtiği sırada bacağından vurulan şahıs, 'Vurulmasına vuruldum. Bari şu çayımı içeyim de öyle gidelim hastaneye' dedi. 

ÇORUM 06.09.2019, 10:51
315
'Vurulmasına vuruldum, bari çayımı içeyim'
banner1353
banner1375

Çorum'un Sungurlu ilçesi Bahçelievler Mahallesi'nde meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre ziyarete gittiği yakınıyla bahçede oturan Yunus Culhacıoğlu (54) aniden bacağında bir yanma hissetti. İlk önce taş değdiğini zanneden Culhacıoğlu, bacağının kanadığını görünce vurulduğunu anladı. Hastaneye giden şahsın bacağına saplanan mermi ise başarılı bir operasyonla çıkartıldı. 

'Vurulmasına vuruldum, bari çayımı içeyim'

Olayla ilgili konuşan Culhacıoğlu, “Belediye konutlarında akrabamın evinin bahçesinde oturduk çay içiyorduk. Silah sesi duymadık. Nereden, nasıl geldiğini kimse görmedik. Biz önce taş değdi sandık. Sonra baktığımızda bacağımdan kan akmaya başladı. Vurulmasına vuruldum. Bari şu çayımı içeyim de öyle gidelim hastaneye diye söyledim. Orada çocuklarımız da vardı. Rabbim onları sakında, mermi bana geldi. Ya o çocuklara gelseydi. Benim bu çektiğim acıyı onlar çekebilecek miydi” dedi.

'Hakkımı helal etmiyorum'

İnsanların vurdumduymazlığının suçsuz insanlara zarar verdiğine dikkat çeken Culhacıoğlu, ”Benim vurulmamdan önce de TOKİ konutlarında bir çocuk başından vuruldu. Olayın arkasından benim başıma bu olay geldi. Düğünler eğlenmek ve oynamak içindir. Silah atma yeri değildir. Her canı sıkılan da silah atarsa artık evimizin önünde ve bahçemizde oturmaya korkar olacağız. Çünkü artık ben bu korkuyla düğünlere ya da evimin önünde otururken hep aklıma gelecek. Acaba bir yerden mermi gelecek mi diye düşünüp duracağım. Doktor ameliyattan sonra bir ay daha ayağının üstüne basma dedi. Ama benim öyle bir şansım yok. Ayağa kalkıp, çalışmazsam evimizi geçindiremem. Acı çekerek, o çektiğim acıya katlanarak işimi yapmak zorundayım. O silahı atan kişi olaydan sonra hastaneye gelseydi ve bizlerden özür dileseydi ondan şikayetçi olmazdım. Ama şimdi bulunduğu zaman şikayetçi olacağım kesinlikle. Çünkü bana yaşattığı acıyı ve zorluğu kimse bilemez. Eğer ki intihar edecekken etmediyse hakkımı helal ediyorum. Ama zevk için attıysa hiçbir şekilde hakkımı helal etmiyorum diye söyledi” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
banner1474
22°
az bulutlu
Namaz Vakti 04 Temmuz 2020
İmsak 03:00
Güneş 05:00
Öğle 12:44
İkindi 16:44
Akşam 20:18
Yatsı 22:09