banner1518

banner1365

banner1519

banner1345

banner1334

banner1534

Osmancık’ta koronavirüs denetimleri sürüyor

OSMANCIK'DA KONTROLLÜ SOSYAL HAYATIN DEVAMI İÇİN KORONA VİRÜS SALGINIYLA MÜCADELENİN TEMEL PRENSİPLERİ OLAN TEMİZLİK, MASKE VE MESAFE DENETİMLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ

ÇORUM 04.11.2020, 11:32
2
Osmancık’ta koronavirüs denetimleri sürüyor

Çorum’un Osmancık ilçesinde kontrollü sosyal hayatın devamı için Korona virüs salgınıyla mücadelenin temel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe denetimleri gerçekleştirdi.

Osmancık Kaymakamlığı tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından korunma tedbirleri kapsamında çalışmalarını ara vermeden devam ediyor. İlçe Hıfzıssıhha Kurulu İlçede vaka durumu, izolasyon sürecinde olanların takibi ve alınan tedbirler karara bağlarken gün içerisinde ise denetime çıktı.

Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay öncülüğünde gerçekleştirilen denetimde maske ve sosyal mesafe kuralları başta olmak üzere salgının yayılım hızının kesilmesi için alınan tedbirleri yerinde inceledi. Kaymakam Akpay, işletme sahipleri ve vatandaşlardan kontrollü sosyal hayatın devamı için maske kullanımı, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına riayet etmeyi sürdürmelerini istedi.

Yorumlar (0)