baskaynak Final Okulları cemre
 
Samsun Sürücü Kursu akın HRS Ajans

Çiğdem Karaaslan’dan ÜniAK Samsun’a Tebrik!

featured

Çiğdem Karaaslan’dan ÜniAK Samsun’a Tebrik! AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ayın üniversite teşkilatı seçilen ÜniAK Samsun’u tebrik etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, yaptıkları çalışmalarla birinci olan ÜniAK Samsun’u tebrik edip başarı diledi.

BİRİNCİ OLDULAR

ÜniAKBİS Faaliyet Raporlama Sistemimine göre yaptıkları çalışmalarda Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Üniversiteli Akil Gençlik Topluluğu (ÜniAK) birinci oldu.

WhatsApp Image 2021 12 05 at 17.48.31 1 Ana Manşet

GÖNÜLDEN

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Enerjisi, azmi ve başarılı çalışmaları ile ÜniAK Samsun lider. Gönülden Tebrikler” ifadelerini kullandı.

BU BAŞARI HEPİMİZİN

ÜniAK Samsun’dan yapılan paylaşımda ise, “Zirvedeyiz. Kısa, orta ve uzun vadeli olarak yaptığımız planları uygulayarak şehrimizin üniversite gençliği için durmadan, yorulmadan çalışıyoruz. Bu başarı hepimizin. Listeye giren diğer illerimizi de tebrik ediyoruz” ifadelerine yer verildi. Listede Samsun’dan sonra, Karabük, Kahramanmaraş, Erzurum ve Tokat yer aldı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

WhatsApp Image 2021 12 05 at 17.48.32 Ana Manşet WhatsApp Image 2021 12 05 at 17.48.31 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.