doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Çiğdem Karaaslan’dan Tepki! ‘Buna Dur Demek Lazım’

cigdem-karaaslandan-algi-tepkisi
Daha Fazla Göster

Çiğdem Karaaslan’dan Tepki! ‘Buna Dur Demek Lazım’ AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, orman yangınları ile ilgili sosyal medya üzerinden algı yapıldığını öne sürdü

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, orman yangınları ile ilgili sosyal medya üzerinden algı oluşturulduğunu belirterek, “Buna dur demek lazım. Kimsenin moral bozmaya hakkı yok, bu sürecin de üstesinden hep birlikte geleceğiz” dedi.

06 karaaslan 1 Samsun

İMKANLAR SEFERBER EDİLDİ

Yangın bölgesinde incelemelerini sürdüren Milletvekili Karaaslan, ” Biz bölgedeyiz. Özellikle sosyal medya üzerinden çok ciddi dezerformasyonlar oluyor. Provokatif açıklamalar ya da burada çalışan insanların moralini bozacak açıklamalar yapılıyor. Buna dur demek lazım. Bu gerçekten burada çalışanların çok moralini bozuyor. Burada herkes elinden gelenin en iyisini yapıyor. Devletimiz bütün imkanlarını seferber etmiş durumda. Yukarıdan helikopterler peşi sıra geçiyorlar. Aşağıda tomalar, itfaiyeler, orman işçilerimiz herkes bütün faaliyetlere dört elle sarılmış. Canından vazgeçerek buradan verdikleri güçlü bir mücadele var. Bizlere düşen de o mücadeleye destek olmak. Kimsenin moral bozmaya hakkı yok, bu sürecin de üstesinden hep birlikte geleceğiz” ifadelerini kullandı.

06 karaaslan 2 Samsun

06 karaaslan 3 Samsun

06 karaaslan 4 Samsun

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir