Çiğdem Karaaslan’dan Esnafa Destek Sözü: ‘Sorunlar Çözülecek’

cigdem-karaaslan-tso-ziyareti
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çiğdem Karaaslan’dan Esnafa Destek Sözü: ‘Sorunlar Çözülecek’ AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun’da Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TSO) ziyaret ederek, esnafın yanında olmak için yurt gezilerini sürdürdüklerini belitti. Karaaslan, gerekli çalışmaları gerçekleştireceklerini söyledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun’daki temasları kapsamında Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TSO) ziyaret etti.

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz, Karaaslan’a ilçeye yapılacak Karma Organize Sanayi Bölgesi ile esnafların ve iş adamlarının koronavirüs salgınında yaşadıkları sorunlarla ilgili bilgi verdi.

Karaaslan ise koronavirüs salgınının dünyayı olumsuz etkilediğini belirterek, hükümet olarak esnafın yanında olmak için yurt genelinde gezilerini sürdürdüklerini, gerekli çalışmaları gerçekleştireceklerini söyledi.

Ziyarette Çarşamba Kaymakamı Şükrü Yıldırım, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Nihat Soğuk, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden ve Çarşamba TSO yönetim kurulu üyeleri de


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir