doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Çiğdem Karaaslan, Tecrübelerini Paylaştı

karaaslan-tecrubelerini-paylasti-1711
Daha Fazla Göster

Çiğdem Karaaslan, Tecrübelerini Paylaştı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ‘Yerel Yönetimler Gençlik Festivali’nde gençlerle bir araya gelerek, tecrübelerini paylaştı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Ankara’da gerçekleşen ‘Yerel Yönetimler Gençlik Festivali’nde gençlerle buluştuğu toplantıda bilgi ve tecrübelerini aktardı.

WhatsApp Image 2021 11 17 at 18.57.34 Foto Galeri

GENÇLERİ DİNLEDİ

Ankara’da ‘Tam Bana Göre Festival’ adıyla gençlere yönelik gerçekleşen ‘Yerel Yönetimler Gençlik Festivali’ne katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Özhaseki ve Vedat Demiröz ile beraberindekiler gençlere yönelik yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Gençlerle buluşan Karaaslan sohbet edip talepleri dinledi.

WhatsApp Image 2021 11 17 at 18.57.30 1 Foto Galeri

ENERJİLERİYLE GÜZELLEŞTİ

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Karaaslan, “Yerel Yönetimler Gençlik Festivali’nde Genel Başkan Yardımcılarımız Mehmet Özhaseki ve Vedat Demiröz ile gençlerin enerjisiyle güzelleşen söyleşimizden” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021 11 17 at 18.57.30 Foto Galeri

DAHA FAZLA SAMSUN HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir