doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Çiğdem Karaaslan: “Samsun, Büyük Başlangıçların Şehri”

samsun-buyuk-baslangiclarin-sehri-0811
Daha Fazla Göster

Çiğdem Karaaslan: “Samsun, Büyük Başlangıçların Şehri” AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun’un büyük başlangıçlarının şehri olduğunu söyledi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun’un Teknofest 2022’ye güçlü adımlarla ev sahipliği yapacağını belirterek, “Büyük Başlangıçların şehri, emin adımlarla ilerliyor” dedi.

WhatsApp Image 2021 11 08 at 16.50.34 Samsun

TEKNOFEST 2022 SAMSUN’DA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da büyük önem verdiği ve bu yıl 4’üncüsü düzenlenen dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, (Teknofest) 2022 yılında Samsun’da yapılacak. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan da sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak, konuya ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

WhatsApp Image 2021 11 08 at 16.50.34 1 Samsun

İKİ ÜNİVERSİTESİ VE GÜÇLÜ ALT YAPISI VAR

Karaaslan, paylaşımında “Milli mücadelenin ilk adımının atıldığı, büyük başlangıçların şehri, iki üniversitesi ve güçlü altyapısı ile gençlik ve sporun merkezi, benim şehrim Samsun, geçmişinden aldığı ilhamla ‘Milli Teknoloji Hamlesi’ yolculuğunda emin adımlarla ilerleyen Teknofest’e ev sahipliği yapacak” ifadelerini kullandı.

Türkiye Teknoloji Takımı (T3) Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar geçtiğimiz günlerde kente gelerek yürütülen çalışmaları yerinde inceleyip bilgi almıştı.

GÜNCEL SAMSUN HABERLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir