doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Çiğdem Karaaslan Gönüllere Dokundu!

karaaslan-gonullere-dokundu-0909
Daha Fazla Göster

Çiğdem Karaaslan Gönüllere Dokundu! AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Kavak’ta partililerle bir araya gelerek, esnaf ziyareti gerçekleştirdi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Kavak teşkilatı ile bir araya gelerek, çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu. Milletvekili Karaaslan, ayrıca esnaf ziyareti gerçekleştirerek, sorunları ve talepleri dinledi.

10 karaaslan 6 Foto Galeri

ZİYARETLERDE BULUNDU

Kavak’ta partililer ve vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Karaaslan, ” Kavak’taki ilk programımızda Mahalle Başkanlarımızla bir araya gelerek mahallelerimizle ilgili verimli istişareler gerçekleştirdik. Kavak Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Yöresel Ürünler Standı’nı ziyaret ettik. Yerel ve geleneksel ürünlere değer katarak ev ekonomisine, şehrine ve ülkesine katkı sunan tüm kadınları tebrik ediyorum. Kavak programımız kapsamında İl Başkanımız Av. Ersan Aksu ve İlçe Teşkilatımız ile Yaşardoğu Mahallesindeki esnaflarımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diledik” ifadelerini kullandı.

10 karaaslan 4 Foto Galeri

YAPACAĞIMIZ İŞLER VAR

Özgüven Rehabilitasyon Merkezi’nde zihinsel ve bedensel engellilerle de buluşan, kendisinin de zihinsel ve bedensel engelli kardeşi olduğunu belirten Milletvekili Karaaslan, “Bugün engellilerimizin hayatındaki bütün olumlu değişiklikler bitti mi? Hayır, bitmedi. Daha nice yapacağımız iş var. Engellilerimizin hayatın her alanında olabilmelerini istiyoruz. Anneleri ve babalarının durumu yoksa eğer ihtiyaçlarını karşılayamıyorsa devletin tüm imkanları seferber edilmelidir. Engelli yavrularımız eğitimden sağlığa kadar tüm hizmetleri alıp hayata daha güçlü bireyler olarak katılmalıdır” diye konuştu.

10 karaaslan 1 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir