doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Çiğdem Karaaslan Gençlerle Buluştu!

karaaslan-genclerle-bulustu-1709
Daha Fazla Göster

Çiğdem Karaaslan Gençlerle Buluştu! AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, gençlerle bir araya gelerek, çevreye ve gençlik çalışmalarına yönelik fikir alışverişinde bulundu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Çorum Millet Bahçesi’nde gençlerle bir araya gelerek, çevreye ve gençlik çalışmalarına yönelik fikir alışverişinde bulundu. Milletvekili Karaaslan, ayrıca Çorum’da 1. Sınıf Atık Getirme Merkezi’nin açılışını da gerçekleştirdi.

18 karaaslan 1 Samsun

ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ

Çorum’da partililerle bir araya gelerek, açılışlar gerçekleştiren Milletvekili Karaaslan, “Bugün barışın ve kardeşliğin şehri Çorum’daydık. Güne; Millet Bahçesi’nde bir araya geldiğimiz gençlerle çevreye ve gençlik çalışmalarına dair verimli bir sohbet gerçekleştirerek başladık. Sıfır Atık bilincinin yerleşmesi için çevre dostu birçok uygulamaya imza atan Çorum Belediyemiz tarafından hayata geçirilen 1.Sınıf Atık Getirme Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdik. AK Parti Çorum İl Başkanlığımızı MKYK Üyelerimiz, Milletvekillerimiz,Belediye Başkanımız ve Çevre Şehir ve Kültür Başkanlığı Başkan Yardımcılarımız ile ziyaret ederek değerli yol arkadaşlarımız ile buluştuk” ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir