doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

CHP Samsun Milletvekili Hancıoğlu’ndan, Soylu’ya Tepki!

CHP-Samsun-Milletvekili-Hancıoğlu'ndan,-Soylu'ya-Tepki!
Daha Fazla Göster

CHP Samsun Milletvekili Hancıoğlu’ndan, Soylu’ya Tepki! CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun bürokratlara çağrısı sonrası İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun açıklamalarına tepki gösterdi

WhatsApp Image 2021 10 17 at 16.22.16 Foto Galeri

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili , “Beceriksizliğini ve yetersizliğini sarhoş narasıyla kapatmaya çalışıyor” ifadesini eleştirerek, “Boşa çabalama” dedi.

TEPKİ GECİKMEDİ
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bürokratlara yönelik çağrısı sonrası sonrası yaptığı paylaşımda, “Beceriksizliğini ve yetersizliğini sarhoş narasıyla kapatmaya çalışan Kılıçdaroğlu, “Heyyt!” demiş. Çok korktuk” ifadelerini kullandı. Soylu’nun açıklamalarına CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu’ndan tepki gecikmedi.

“BOŞUNA ÇABALAMA!”
Hancıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “İşgal ettiği makama bel bağlayıp küstahlaşan, devlet adabı ve saygınlığından zerre kadar nasibini alamamış, her devrin figürü; hadsizce Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na dil uzatmaya yelteniyor! Boşa çabalama; Olmayan itibarını, Kılıçdaroğlu’na saldırarak geri alamazsın!” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021 10 17 at 16.22.16 1 Foto Galeri

WhatsApp Image 2021 10 17 at 16.22.16 2 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir