banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1334

banner1534

Büyükşehir’den ağaç hassasiyeti

ÇEVRE DUYARLILIĞINA BÜYÜK ÖNEM VEREN SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ALO 153 KENT YÖNETİM MERKEZİ'NİN ÇALIŞMA SAHASINDA BULUNAN AĞAÇLARI KESMEDEN NAKİL EDEREK, CANLI TUTUYOR.

ÇEVRE 03.11.2020, 16:26
1
Büyükşehir’den ağaç hassasiyeti

Çevre duyarlılığına büyük önem veren Samsun Büyükşehir Belediyesi, Alo 153 Kent Yönetim Merkezi’nin çalışma sahasında bulunan ağaçları kesmeden nakil ederek, canlı tutuyor.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri tarafından, Alo 153 Kent Yönetim Merkezi’nin yapılacağı Kültür Park’tan ağaç sökme makinesiyle büyük bir titizlikle sökülen manolya, at kestanesi ve dişbudak cinsi 6 ağaç, Kurtuluş Parkı’na dikildi. Ağaçlara herhangi bir zarar gelmemesi için dikkatli bir çalışma yürüten ekipler, hasarsız bir şekilde yeni yerlerine yerleştirdi. Doğayı korumak ve geleceğe daha yaşanır bir çevre bırakmak için çaba gösteren Büyükşehir Belediyesi, şehrin her noktasında ağaçlandırma çalışması yapıyor. Yeşil dokuyu korumak ve daha da artırmak için Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri, şehrin muhtelif yerlerinde büyük bir titizlik ve hassasiyetle hizmetlerini yürütüyor.

Yorumlar (0)