Samsun'da Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Kızılay'ın yanında olduklarını belirterek, tam destek sözü verdi

Samsun'da Atakum İlçe Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Kızılay Atakum Kadın Başkanlığı'nın hazırlıklılarını yürüttüğü kermesin hazırlıkları hakkında bilgi alarak, destek olacağına dair söz verdi.

BAŞKAN DEVECİ'DEN ZİYARET

Kızılay'ın 'Dayanışma Yılı' ilan ettiği 2022'de de çalışmalarına aralıksız devam eden gönüllüler, Atakum Kızılay Kadın atölyesinde giyimden hediyelik eşyaya kadar birçok el emeği ürünü hazırlıyor. Atölyede giyim eşyası dikimi, kağıt rölyef çalışması ve hediyelik eşya yapımının yanı sıra geri dönüşüm çalışmalarına da yer veriliyor. Kızılay Atakum Kadın Yönetimi ve gönüllüler, ürettikleri çalışmaları ihtiyaç sahibi aileler için düzenleyecekleri kermeste sergileyecekler. Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci de yoğun mesai harcayan Kızılay Atakum Kadın Başkanlığı'nı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Atakum Belediyesi olarak Kızılay gönüllülerinin yanında olmaktan büyük mutluluk duyacaklarını ifade eden Başkan Deveci, destek sözü verdi.

Necdet Uzun yazdı: Men dakka dukka... Necdet Uzun yazdı: Men dakka dukka...

'GÜZEL DESTEKLER ALIYORUZ'

Başkan Deveci'nin ziyaretinden duydukları memnuniyeti belirten Kızılay Atakum Kadın Başkanı Sevinç Deniz, "Atakum Belediye Başkanımız Cemil Deveci de şubemizi ziyaret ettiler ve bize maddi manevi destek sözü verdiler. Başkanımızın ziyaretinden ayrıca mutlu olduk. Bir Atakumlu olarak kendisine bize verdiği destek için çok teşekkür ediyorum. Kent Konseyinden ve isimlerini vermek istemeyen bağışçılarımızdan güzel destekler alıyoruz. 2022 Dayanışma Yılında inşallah daha çok yüreklere dokunmaya Rabbim bize nasip eder. Birinin bir derdine derman olabilirsek ne mutlu bize" diye konuştu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.