Cemil Deveci Önderliğinde Atık Temizliği

Cemil Deveci Başkanlığında Atık Temizliği
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cemil Deveci Önderliğinde Atık Temizliği Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci’nin başkanlığında Atakum sahilinde vatandaşlarla birlikte atık toplama etkinliği yapıldı.

 

Atakum Belediyesi “Atığımız sıfır, desteğimiz sonsuz olsun” sloganıyla Atakum sahilinde atık toplama etkinliği düzenledi. Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci’nin de Atakumlularla birlikte atık topladığı etkinliğe bir özel okul, AtaÇocuk Anaokulu ile yurttaşlar da önemli destek verdi. Etkinlikte çocuklar kendi elleriyle yaptıkları ‘çevre polisi’ şapkalarıyla dikkat çekti.

AW308189 02 Ana ManşetAW308189 03 Ana Manşet AW308189 04 Ana Manşet

“Çevreye duyarlı olunmalı”
Etkinlikte konuşan Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, “Bir kentin çağdaş bir sahil kenti olabilmesi ve ‘Atatürk’e layık bir kentim’ diyebilmesi için o kentin temiz olması gerekir. Kentin temiz olabilmesi için çevreye duyarlı çocuklar yetiştirmemizin yanı sıra kentlilerin çevreye duyarlı olması ve kenti kirletmemeleri gerekir. Hem çocuklarımızın hem sevgili hemşehrilerimizin çevreye duyarlılığını artırabilmek için temiz bir kentte yaşayabilmenin kenti temiz tutmaktan geçtiğini hissettirebilmek bu konuda farkındalık oluşturabilmek için müdürü ve öğretmenleri ile birlikte bugün bu etkinliği yapıyoruz” diye konuştu.

AW308189 02 Ana Manşet

Cemil Deveci Baskanliginda Atik Temizligi Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir