doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Çarşambaspor’da Teknik Direktör Sarı: ‘Bir Gün Bu Talihsizlik Bitecek’

Çarşambaspor'da-Teknik-Direktör-Sarı-Bir-Gün-Bu-Talihsizlik-Bitecek'
Daha Fazla Göster

Çarşambaspor’da Teknik Direktör Sarı: ‘Bir Gün Bu Talihsizlik Bitecek’ Çarşambaspor Teknik Direktörü Ufuk Sarı talihsizliklerinin biteceğini umut ettiklerini söyledi.

Çarşambaspor Teknik Direktörü Ufuk Sarı, “İyi niyetle çalışıyoruz. Şansızlığın ya da kötü sonuçların düzelmesi umut ediyoruz, mücadele ediyoruz. Bir gün bu talihsizlik bitecek” dedi.

 

Carsambasporda Teknik Direktor Sari Bir Gun Bu Talihsizlik Bitecek1 1 scaled Samsunspor

 HEDEF GALİBİYET
TFF 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden Çarşambaspor, hafta sonu evinde ağırlayacağı Elazığ Karakoçan FK maçı öncesi Adapark Suni Çim Saha’da idman çalışmalarını sürdürdü. Çarşambaspor Teknik Direktörü Ufuk Sarı, antrenman çalışmaları öncesinde iç sahada oynanacak Elazığ Karakoçan FK maçına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Carsambasporda Teknik Direktor Sari Bir Gun Bu Talihsizlik Bitecek1 2 scaled Samsunspor

GALİBİYET İÇİN HAZIRLANIYORUZ
Hafta sonu kendi evinde konuk edeceği Elazığ maçına galibiyet için hazırlandıklarını belirten Teknik Direktör Ufuk Sarı, “Cumartesi günü Elazığ maçımız var. Futbolcularımızla bu maça hazırlanıyoruz, taktik çalışmalarımız var. İyi niyetle çalışıyoruz. Şansızlığın ya da kötü sonuçların düzelmesi umut ediyoruz, mücadele ediyoruz. Allah yardımcımız olsun. Sevenlerimiz ve destekleyenlerimiz bize dualarını ve desteklerini esirgemesin. Bir gün bu talihsizlik bitecek. Elazığ maçına da galibiyet için hazırlanıyoruz” diye konuştu.

Carsambasporda Teknik Direktor Sari Bir Gun Bu Talihsizlik Bitecek1 3 scaled Samsunspor

Teknik Direktör Ufuk Sarı, geçen hafta deplasmanda oynanan Bayrampaşa karşılaşmasında kaptan Oğuzhan Yıldırım, Emre Fırtına’nın sakatlandığını, Fırat Aras ve Mustafa Pınar’ın da cezalı duruma düştüğünü sözlerine ekledi.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir