doğa samsun surucu kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Çarşambaspor Başkanı Özkan Yıldırım’dan Yeni Sezon Açıklaması!

ozkan-yildirim-yeni-sezon-aciklamasi-109
Daha Fazla Göster

Çarşambaspor Başkanı Özkan Yıldırım’dan Yeni Sezon Açıklaması! Çarşambaspor Başkanı Özkan Yıldırım, yeni sezona güzel başlamak istediklerini belirterek, “Bizim hedefimiz her zaman olduğu gibi bir üst lig bunun için her zaman elimizden geleni yapıyoruz” dedi

WhatsApp Image 2021 09 01 at 16.44.28 1 Samsunspor

KADROMUZ DAHA GÜÇLÜ

Çarşambaspor Başkanı Özkan Yıldırım, sezon öncesi açıklamalarda bulunarak, “Hayırlısıyla cumartesi günü saat 16.00’da Şile maçı ile 2021-2022 sezonunu puan ve puanlar alarak iyi bir mücadele ile açmak istiyoruz. İyi bir hazırlık ve kamp dönemi geçirdik. Yeni oyuncularımızda katıldı aramıza kadromuz geçen sezona göre daha güçlü ve daha iyi. Hocamız ve yönetim kurulumuz ile birlikte Çarşambaspor için ne gerekiyorsa yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Bundan sonrası hocamız ve takımımızda” diye konuştu.

WhatsApp Image 2021 09 01 at 16.44.28 Samsunspor

TESİSLERİ YENİLİYORUZ

Yıldırım güzel bir sezon geçirmek istediklerini belirterek, “Alt yapımızda hocalarımız ile birlikte iyi bir oluşum oluşturduk. Tesislerimizi bakıma aldırdık. Bizim hedefimiz her zaman olduğu gibi bir üst lig bunun için her zaman elimizden geleni yapıyoruz. Çarşamba halkının da bize maddi manevi destek versinler geçmişteki yaptıklarımız yapacaklarımızın resmidir. İnşallah bu sene de iyi bir sezon geçirir ve sezonu kapatırız” ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir