Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, servisçilerin sorunlarını çözen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Büyük Birlik Partisi Mustafa Destici'ye teşekkür etti.

Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, Çarşamba Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Musa Bala'nın servisçilerin sorunlarını Büyük Birlik Partisi Mustafa Destici'ye ilettiğini, Destici'nin de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüştüğünü, esnafın servis araçlarındaki yönetmelik değişikliği talebinin olumlu sonuçlandığını açıkladı. Avcı, sorunu çözen Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Destici'ye teşekkür etti. 

AVCI'DAN TEŞEKKÜR

Avcı yaptığı açıklamada, "Çarşamba Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanımız Musa Bala ve yönetiminin Büyük Birlik Partisi Genel Başkanımız Mustafa Destici'ye servis araçları yönetmeliğindeki değişikliklerin yapılması hususunda yardım talebinde bulunmuştur. Destici, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve ilgili bakanlara konuyu arz etmelerinden sonra servis araçlarındaki yönetmenlik değişikliği talebi beklendiği gibi sonuçlanmış olup resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. Başta  Cumhurbaşkanımız olmak üzere Büyük Birlik Partisi Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici Beyefendiye ve Bakanlarımıza şoför esnaflarımız adına şükranlarımızı arz ediyoruz. Buna göre koltuk sensörü, 3 nokta emniyet kemeri iç mekanı gösteren beyaz cam uygulamaları, 2017 model araçlar için 1 Temmuz 2024 tarihine, 2016 model araçlar için  1 Temmuz 2025 tarihine, 2015 ve öncesi model araçlarda 1 Temmuz 2026 tarihine kadar aranmayacaktır. Şu an muayene için bekleyen servis araçlarımız muayenelerini yaptırabilirler" dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Samsun haber | Samsun'da denizde can pazarı! 16 yaşındaki genç dalgalara kapıldı Samsun haber | Samsun'da denizde can pazarı! 16 yaşındaki genç dalgalara kapıldı