Hilas Otel

Çelik İnşaat

Erhan Usta’dan Çarşamba’ya ziyaret

Samsun Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Erhan Usta, Çarşamba’da Muhtarlar Derneği ve Çarşamba Ziraat Odası’nı ziyaret etti.

Erhan Usta’dan Çarşamba’ya ziyaret

Ziyaretlerinde konuşma gerçekleştiren Samsun Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Erhan Usta, “Biz Samsun’un kazanması için yola çıktık. Kişi başına gelirde Samsun 2014 yılında 38. sırada iken 2017 yılının sıralamasında Samsun şu anda 43. sırada bulunuyor. Bu Samsun için vahim bir durumdur. Bizim uçuk kaçık vaatlerimiz olmayacak. Bizim Samsun için en büyük vaatlerimiz üretim, gelir ve istihdamı arttırmaktır. Tarım potansiyeli varsa onu hareket geçireceğiz, medikal kümelenme potansiyeli varsa onu harekete geçireceğiz; yani istihdama yönelik hareketlerde bulunacağız. Bu demek değil ki bütün fabrikaları belediye başkanı kuracak, biz yatırımcı için iklim oluşturacağız” şeklinde konuştu.

HİÇBİR PARTİYE GEÇMEM SÖZ KONUSU DEĞİL


Kendisinin seçimlerden sonra bir partiye geçeceği bir algı oluşturulmak istendiğini dile getiren Usta sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Şu anda benim belediye başkanı seçilmem durumunda bir partiye geçeceğim gibi bir algı oluşturulmak isteniyor. Bu asla doğru değil ben bağımsız olarak seçilirsem bağımsız olarak belediye başkanlığı yaparım. Bu gibi dedikodulara asla inanmamanızı istiyorum ve seçimlerde her kesimin desteğini bekliyorum.”

Haber: Yaşar Karaman

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER