banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Çarşambalılar altyapı ve işsizliğe çözüm istiyor

banner1357

Çarşambalı vatandaşlar, ilçenin altyapı ve işsizlik sorununa çözüm bulunması gerektiğini söyledi

ÇARŞAMBA 04.07.2019, 09:58
banner1353
banner1375

Çarşambalı vatandaşlar, ilçenin acil çözülmesi gereken sorunlarını, Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına anlattı. Vatandaşlar, ilçenin en önemli sorunlarının altyapı ve işsizlik olduğunu belirterek, çözüm bulunmasını istedi.

EKSİĞİMİZ YOK
NİLÜFİR COŞKUN: Ben Çarşamba’yı Samsun’dan çok daha fazla seviyorum. Hiçbir eksiğimiz yok. Herkes yapması gerektiğini yapıyor.

SOSYAL ALANLAR KISITLI
NESLİHAN KAYA: Çarşamba’da kadınların rahat hareket edebilmesini istiyorum. Akşam saat 19.00'dan sonra rahat dolaşamıyoruz. Sosyalleşebileceğimiz alanlarımız kısıtlı. Kadınlara hitap eden yerler olsa çok daha iyi olur. 

CADDELER SU DOLUYOR
ADİL DİKBIYIK: Çarşamba’nın öncelikle altyapı sorununun çözülmesi gerek. Yağmur yağdığı zaman caddeler su doluyor. 

KÖYLÜYE SAHİP ÇIKALIM
AHMET YILMAZ: Çarşamba’da köylülere sahip çıkılmıyor. Arazimiz boş duruyor. Mazot ve gübre pahalı olduğu için süremedik tarlalarımızı. Biz tarlalarımızı ekebilmek için destek istiyoruz. 

SOKAKLAR IŞIKLANDIRILMALI
HASAN UZUN: Çarşamba’nın öncelikle elektrik problemi çözülmeli. Bazı sokaklarda ışıklandırma sorunumuz var. Sarıcalı’da oturuyorum ve uzun zamandır sokağımızın ışıklandırılmasın için uğraşıyoruz.

KALDIRIMLAR İŞGAL EDİLİYOR
ALİ ERTAL : Çarşamba’da öncelikle kaldırım probleminin çözülmesini istiyorum. Yaya kaldırımlarına araçlar park ettiği için yürüyemiyoruz. 

İŞSİZLİK ÇÖZÜLMELİ 
SEYFİ DEMİR: Çarşamba’nın öncelikle işsizlik sorunu çözülmeli. Yeni iş alanları, fabrikalar yapılması lazım ki Çarşamba, Çarşamba olsun. 

ALTYAPI EKSİK
HASAN AKYILDIZ: Bundan 20 seneki önceki Çarşamba’ya bakarsak, şu anda durum çok iyi. Ufak tefek sorunlarımız var fakat bunlar zaten çözülüyor. İşsizlik sorunumuz var ama sadece burada değil Türkiye’de var. 

YENİDEN YAPILSIN
NAMIK DEMİRBİLEK: Altyapı sorununun çözülmesi gerekiyor. Altyapılar eski olduğu için yeniden yapılması gerekiyor. Bunun dışında acil çözülmesi gereken bir problemimiz yok çok şükür.

İŞ KAPISI İSTİYORUZ
FATMA SEMİZ: Öncelikle işsizliğin çözülmesini bekliyoruz. Gençlerimiz çok işsiz. Ev hanımları ve gençlere yeni iş kapıları açılması lazım. Belediye başkanımızdan, devletimizden gereken hizmetleri alıyoruz.
 

Yorumlar (0)