doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

Çarşamba TSO’dan Öğrencilere Eğitim Yardımı

carsamba-tsodan-yardim
Daha Fazla Göster

Çarşamba TSO’dan Öğrencilere Eğitim Yardımı Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası, ilçedeki ihtiyaç sahibi öğrencilere eğitim yardımı yaptı

Samsun’da Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz ve beraberindekiler, Kaymakamı Doç.Dr. Şükrü Yıldırım ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özdemir’i makamında ziyaret ederek, ilçedeki ihtiyaç sahibi öğrenciler için toplanan yardımları teslim etti.

WhatsApp Image 2021 11 16 at 17.49.55 1 Foto Galeri

MAKAMA ZİYARET

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz, Meclis Başkanı Muharrem Yaralı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hüseyin Dalgıç, Ayhan Sonkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri Şeref Çelebi, Kerim Çakır, Çarşamba Kaymakamı Doç.Dr. Şükrü Yıldırım ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özdemir’i makamında ziyaret etti.

WhatsApp Image 2021 11 16 at 17.49.55 Foto Galeri

‘DESTEĞE DEVAM EDECEĞİZ’

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Odası Başkanı Ahmet Yılmaz yaptığı açıklamada, “İlçemizde her yıl düzenli olarak ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere gerçekleştirdiğimiz kışlık ayakkabı yardımlarımızı teslim ettik. Yönetim kurulu ve meclis üyelerimiz ile öğrencilerimize destek olmaya devam edeceğiz. Tüm öğrencilerimize başarılı bir eğitim yılı dilerim” dedi.

WhatsApp Image 2021 11 16 at 17.49.56 Foto Galeri

Elçin ABDİK

DAHA FAZLA SAMSUN HABERİ İÇİN TIKLAYINZ SAMSUN HABER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir