doğa yataks duru
5s akın bilgi

Samsunspor Kampa Giriyor

samsunspor-kayseri-yolcusu-6-temmuzz11
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsunspor Kampa Giriyor   Yılport Samsunspor, tesislerdeki çalışmalarını sonlandırdı ve bu sabah Kayseri kampı için yola çıktı

Yılport Samsunspor yeni sezon hazırlıklarının Nuri Asan Tesisleri’nde olan antrenmanını dün kuvvet idmanı ile sonlandırmıştı. Kırmızı- Beyazlılar bu sabah saat 10.00’da karayolu ile Kayseri’nin Erciyes İlçesi’nde bulunan ve yeni açılan Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’ne gitmek üzere tesislerden hareket etti.18 Temmuz’a kadar sürecek olan ikinci etap kampının ardından takıma 3 günlük izin verilecek. Yılport Samsunspor, iznin ardından 2 Ağustos tarihine kadar Bolu’nun Gerede İlçesi’nde tekrar kampa girecek.

samsunspor kayseri yolcusu Samsunsamsunspor kayseri yolcusu3 Samsun

MORAL VE MOTİVASYON ÇOK İYİ
Tesislerden ayrılmadan önce gazetecilerin sorularını cevaplayan Teknik Direktör Mehmet Altıparmak, ” İlk etabımızı burada tamamladık. Transferlerin bir kısmını gerçekleştirdik. Başkanımıza ve yönetimimize teşekkür ediyoruz. İlk kampımızı Kayseri’de gerçekleştireceğiz, onun için yola çıkıyoruz. Moral ve motivasyonumuz çok iyi. Özellikle son 5-6 günlük antrenmandan sonra, hem oyuncuların testlerini yaptık ve ne durumda olduklarını gördük. Bu durum bizi fazlasıyla memnun etti. Çoğu oyuncumuz zamanlarını boş geçirmemiş. Kamp bitimi son gün bir maç olacak Kayserispor ile ikinci etapta da daha fazla maç yapacağız. İnşallah Samsun’a döndüğümüzde 4 Ağustos’ta çok daha hazır bir Samsunspor olacak. Bu arada aklımızda olan 2-3 transfer var, o transferler ile alakalı çalışmalarımız devam ediyor. Sezonun başlamasına yakın, ya da başlamadan bu transferler yapılacak kampa katılacak, aramıza girecekler ve biz de inşallah hazır bir şekilde ve tam kadro olarak sezona başlayacağız. Transferde tam rakam olmaz, üç transfer yaparsınız ama gidersiniz beş ihtiyacınız olur, yeni transfer yaparsınız takıma uymayabilir.

samsunspor kayseri yolcusu 6 temmuzz Samsun

TOMANE DEĞERLENDİRMESİ
Tomane ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Altıparmak, “Tamamen, Tomane’nin sakatlığı ile ve alacakları ile alakalı. Bu tamamen yönetimin konusu. Biz hazır bir Tomane’ yi tabiki isteriz, çok iyi bir oyuncu. Sakatlık dönemi geçirdi. Geçen sene yaşananlar kulüp ile alakalı. Katılırsa aramıza bekliyoruz katılmaz ise alternatiflerimiz hazır. ona göre bir şeyler yaparız.Şuan hazırlık maçları ile alakalı Kayserispor ile bir maçımız var. Bolu’ya gideceğimiz zaman kararlaştıracağız. Çünkü hangi takımların olacağını şuan bilmiyoruz. Orada en az 4 hazırlık maçı yapacağız. Samsun’a döndükten sonra ligler başlamadan bir hafta önce de burada bir tane hazırlık maçımız olacak, sezon açılışı gibi sonra da lige başlayacağız. Yapılan tüm transferler kampa katılıyor.”

 

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir