Samsun Ayaklandı!

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun Ayaklandı! Samsun’da İsrafil’in şehit ettiği Filistinliler için gıyabi cenaze namazı kılındı. Ardından İsrail’e tepki gösterildi

Anadolu Gençlik Derneği ve Milli Gençlik Vakfı tarafından düzenlenen gıyabi cenaze namazı bugün Cuma namazından sonra Büyükcamide’de gerçekleştirildi. Büyükcami’de cuma namazının ardından Filistin’de İsrailli askerler tarafından yapılan saldırılar sonrasında şehit düşen Filistinliler için gıyabi cenaze namazı kılındı.

20210514 2 48280991 65149717 Ana Manşet

PROTESTO EDİLDİ
Gıyabi cenaze namazına çok sayıda kişi atıldı.Kılınan gıyabi cenaze namazının ardından Filistin için dua edildi.Daha sonra Müslümanları şehit eden katil İsrail protesto edildi.

israil 1 Ana Manşet

BASKINLAR SÜRÜYOR
Grup adına açıklamalarda bulunan AGS Samsun Şubesi Tanıtımdan Sorumlu Şevket Karaduman, “Siyonist İsrail ise sistemli bir şekilde hem Müslüman kanı dökmeye hem de adım adım Mescid-i Aksa’yı işgal etmeye devam etmektedir. Siyonist İsrail , ilk mescidimiz, mukaddesimiz, binlerce yıllık tarihi ve kültürel öneme sahip Mescid-i Aksa’yı yakıp yıkmaktan geri durmamakta, ibadetlerini yerine getiren Filistinli kardeşlerimize haince saldırmakta, işgalci sivil siyonistler Mescid-i Aksa’ya baskınlarını sürdürmektedir” dedi.

20210514 2 48280991 65149718 Ana Manşet

“KABUL ETMEK MÜMKÜN DEĞİL”

“Terörist Israil’in yapmış olduğu bu saldırıları kalbinde merhamet taşıyan, insanlıktan nasibini almış hiçbir kimsenin kabul etmesi mümkün değildir” diyen Karaduman, “Terör örgütü İsrail sadece Müslümanlar için değil, bütün insanlık için bir beladır. Bu belanın ortaya çıkmasının arkasındaki sapkın düşünce olan Siyonizm tüm insanlık için 7 – 24 problem üretmektedir. Siyonist İsrail’in bu küstahça davranışlarının kaynağı Batı’dan aldığı cesarettir. Birleşmiş Milletler, NATO, ABD ve Avrupa Birliği İsrail’in her sapkınlığına el altından ya da açıktan destek olmaktadır” diye konuştu.

israil Ana Manşet

“CANIMIZI VERMEYE HAZIRIZ”
Siyonist İsrail’in attığı her adımı takip edeceğiz ve anında gereken tepkiyi göstereceklerini kaydeden Karaduman, şunları söyledi: ”
Sadece güçten anlayan, insanlıktan nasibini almamış, her gün onlarca insanı gözünü kırpmadan öldüren ve yaralayan, gözü yaşlı Filistinli annelerin acılarına acı katan, genç çocukları öldürmekten çekinmeyen, bebek, kadın, yaşlı demeden kan döken terörist örgüt İsrail, hak ettiği tokadı Allah’ın izniyle bir araya gelmiş, birlik olmuş Müslümanlar tarafından yiyecektir. Bölgeye ve Dünya’ya huzur ancak bu şekilde gelecektir.Milyonlarca Kudüs Gönüllüsü olarak yola çıkmaya, Aksa için kanımızı akıtmaya ve canımızı vermeye hazırız. Son Siyonist ölünceye kadar mücadeleye devam edeceğiz. Mücahedemiz; başta Kudüs olmak üzere tüm İslam beldeleri ve mazlum coğrafyalar kutlu bir zaferle Siyonizm’den kurtulana dek devam edecektir.Zafer İslam’ındır, zafer yakındır!

Emre ÖNCEL

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir