doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Canik’te Pazarcının Yüzü Güldü

Canik'te-Pazarcının-Yüzü-Güldü
Daha Fazla Göster

Canik’te Pazarcının Yüzü Güldü Canik’teki semt pazarlarının 25 Ekim Pazartesi günü itibariyle haftanın 6 günü açılması karara bağlandı

WhatsApp Image 2021 10 21 at 20.28.24 Ana Manşet

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, talepleri karşılamak üzere ilçedeki pazarcı esnafıyla buluştu. Toplantıda Canik’teki semt pazarlarının 25 Ekim Pazartesi günü itibariyle haftanın 6 günü açılması kararı alındı.

WhatsApp Image 2021 10 21 at 20.28.23 1 Ana Manşet

KARARA BAĞLANDI
Başkan Sandıkçı, ilçedeki pazar esnafının taleplerinin görüşülmesi, pazar yerleri ve günlerinin yeniden düzenlenmesi, pazarların vatandaşa daha uygun koşullarda hizmet vermesinin sağlanması adına pazar esnaflarıyla kahvaltı programında buluştu. Canik Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa Samsun Pazarcılar Odası Başkanı Muhammet Yazıcı, Canik Belediyesi Başkan Yardımcıları, Birim Amirleri ve pazar esnafları katıldı. Esnafın taleplerini rahatça dile getirdiği programda halkın temizlik ve gürültü konusunda rahatsız edilmemesi şartıyla Canik’teki semt pazarlarının 25 Ekim Pazartesi günü itibariyle haftanın 6 günü açılması karara bağlandı.

WhatsApp Image 2021 10 21 at 20.28.23 Ana Manşet

ADALET VURGUSU
“Ben de bu kültürden geliyorum. 35 yıl boyunca esnaflık yaptım. Çalışmanın ne demek olduğunu, alın terinin ne demek olduğunu, kazancın, rızkın ne demek olduğunu en az sizler kadar bilen bir kardeşinizim” diyen Başkan İbrahim Sandıkçı, “Adalet her şeyi ayakta tutan önemli bir kavramdır. Herkese eşit davranmak gerekir. Adaletsizliğe asla tahammülümüz yok” ifadesini kullandı.

Pakize KABAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir